Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Odpowiem najszybciej jak to możliwe i wspólnie ustalimy termin.

Proszę wypełnij wszystkie pola!

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

za pomocą formularza kontaktowego lub za pośrednictwem WhatsApp'a - jak Ci wygodniej


 

WhatsApp

+34 660 082 563

Na czym polegają konsultacje (spotkania indywidualne)?


Ty przedstawiasz swoją sytuację, która przyprawia Cię o stres i powoduje cierpienie, z rozwiązaniem której masz kłopot. Ja od czasu do czasu zadaję Ci pytania związane z tym co mówisz i czasami robię to używając do tego Twoich własnych słów. Ty - słysząc swoje własne słowa w moich ustach i w pytaniu, które Ci zadaję - zaczynasz je niejako “słyszeć” na nowo, ale w wersji, do której Twój umysł nie jest przyzwyczajony. Umysł ma to do siebie, że zaczyna się ożywiać jak słyszy coś nowego. Wykorzystujemy w ten sposób tę jego właściwość i zaglądamy w jego zakamarki, do których w rutynie i przyzwyczajeniu zazwyczaj nie zaglądasz, bo podążasz w swoim myśleniu utartymi szlakami - tymi, do których jesteś przyzwyczajona(-y). Wykorzystujemy również w naszej rozmowie wiedzę o tym, iż w każdym problemie leży klucz do jego rozwiązania i że w przypadku Twoich - Ty jesteś jego posiadaczką(-em). Skłaniając Twój umysł do rodzaju gimnastyki i oświetlając snopem światła (prawie jak latarki) naszej wspólnej uwagi i skupienia jego mało używane zakątki, wydostajemy z ich czeluści wiedzę o tym, co jest główną składową Twojego stresu - Twoim “hamulcem” dla świadomych pragnień (przekonanie, w myśl którego nie możesz mieć tego, czego pragniesz, “wbite” w Twój umysł w przeszłości). Pytanie jest jak snop światła wskazujący kierunek poszukiwań. Ty - patrzysz w tym kierunku, skupiasz swoją uwagę i czekasz na odpowiedź z głębi siebie, która mówi o nieświadomych intencjach, kierujących Twoimi decyzjami, a zatem - Twoim życiem. Reasumując - nasza rozmowa to gra pytań i odpowiedzi w oparciu o Twoje widzenie swojego problemu. Jeśli podczas takiej rozmowy uda nam się do tego źródła informacji dotrzeć - poczujesz jak wielka to jest ulga i jaki ogarnie Cię spokój i/lub nawet wzruszenie. To, co do tej pory było dla Ciebie problemem nie do przejścia - okaże się po prostu dość niełatwą, ale stosunkowo neutralną w odbiorze sytuacją.

 

 

 

CENNIK


 
Pierwsza konsultacja (1,5h) - 350 zł (lub 77 €). 
Wraz z nią otrzymujesz 2 tygodnie wsparcia* za pośrednictwem Messengera i/lub WhatsApp od daty konsultacji (wyjaśnianie wątpliwości, pomoc w momentach zwątpienia czy wszystko przebiega ok, doprecyzowywanie niejasności, odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania - bieżąca pomoc w procesie zdrowienia)
 
2-ga konsultacja i kolejne (każda 1,5h):
  • 2-ga 300 zł (lub 66 €),
  • 3-cia 250 zł (lub 55 €),
  • 4-ta i kolejne 200 zł (lub 44 €).

 

Od drugiej konsultacji wzwyż otrzymujesz wsparcie* nieograniczone czasowo, innymi słowy - tak długo jak będziesz go potrzebować w procesie dochodzenia do równowagi - aż uznasz, że wystarczy ;) - za pośrednictwem Messengera i/lub WhatsApp (wyjaśnianie wątpliwości, pomoc w momentach zwątpienia czy wszystko przebiega ok, doprecyzowywanie niejasności, odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania - bieżąca pomoc w procesie zdrowienia)
 
 

*jestem tylko człowiekiem, zatem udzielam wsparcia w oparciu o moje najlepsze chęci, ale też realne możliwości - czasem odpowiem szybciej, czasem zajmie mi to więcej czasu. Proszę Cię o wyrozumiałość i dla siebie i dla mnie. Czekając na odpowiedź, nie ustawaj we własnych poszukiwaniach - może się okazać, że - zanim przyjdzie ode mnie - znajdziesz ją w sobie. Chyba nawet nie muszę dodawać jak nieporównanie większa będzie to satysfakcja i korzyść dla Ciebie ;)

 

OFERTA


Na spotkaniu indywidualnym...

 

Bezzwłocznie zajmiemy się i skupimy na tym, co Cię stresuje i jak możesz uwolnić się od tego ciężaru. Przyjrzymy się Twojej sytuacji z wielu punktów widzenia, abyś mogła(-ógł) dostrzec to, czego nie dostrzegała(-e)ś lub o czym nie wiedziała(-e)ś, a co w znaczny sposób poprawi Twoją sytuację - może nawet całkowicie ją rozwiąże.

 

Jeśli Twój stres jest generowany w zetknięciu z konkretną osobą/osobami i/lub sytuacją życiową -

podejmiemy wspólne poszukiwania tego co dana osoba (osoby) Ci uniemożliwia, do czego zmusza i/lub sprawia, że źle się czujesz, co tak bardzo odbiera Ci spokój i przyprawia o stres i cierpienie.  Zachęcając Cię do spoglądania na swoją sytuację pod różnymi kątami, pomogę Ci odnaleźć dotychczas niedostrzegane przez Ciebie lub uznawane za niemożliwe alternatywne rozwiązania Twojego problemu lub poznać nieznane dotąd możliwości.

 

Jeśli Twój stres i cierpienie są generowane w związku z dolegliwościami  chorobowymi, takimi jak ból czy inne objawy fizyczne -

  1. W pierwszej kolejności - przeprowadzimy analizę Twoich dotychczasowych starań, aby przywrócić zdrowie/dobre samopoczucie i pomogę Ci zobaczyć możliwości rozwiązań, które dotąd były Ci nieznane lub przez Ciebie niedostrzegane. Przyjrzymy się bliżej do czego Twoja choroba Cię zmusza - z jednej strony i co Ci uniemożliwia - z drugiej, co tak bardzo Cię stresuje, i pomogę Ci zobaczyć sposoby i możliwości uzyskania dobrego samopoczucia już teraz, zanim jeszcze choroba ustąpi, a które masz stale w sobie do dyspozycji.

  2. W następnej kolejności - zaproponuję Ci naturalną, nieinwazyjną miesięczną dietę, eliminującą z Twojej dotychczasowej wyłącznie produkty drażniące organizm i podtrzymujące jego stan stresu (np. cukier, kofeina, produkty wysokoprzetworzone itp.) oraz omówimy szczegółowy plan postępowania w przypadku pojawiających się w trakcie zdrowienia objawów chorobowych oraz niekomfortowych emocji, abyś mogła (mógł) w pełni samodzielnie działać w procesie uwalniania stłumionych/wypartych emocji. Jeśli takowe pojawią się w czasie naszego spotkania - nauczysz się tego “na żywo” (taka nauka przebiega najsprawniej). Dieta w żaden sposób nie będzie wykluczała ani wchodziła w konflikt ze stosowanym przez Ciebie leczeniem medycyny konwencjonalnej, alternatywnej czy jakiejkolwiek stosowanej przez Ciebie terapii.

 

Uwolnienie od stresu może nastąpić w stopniu częściowym lub całkowitym już w trakcie konsultacji, ale nie jest to stuprocentową regułą. Czasem konsultacja wytwarza dla niego żyzny grunt, niczym spulchniona i odchwaszczona gleba dla kiełkującego ziarna, i proces uwalniania może uruchomić się w innym momencie. Każdy jest jednakowo “dobry”. Stąd też nie planujemy z góry więcej niż jednej konsultacji, gdyż nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak będzie przebiegać Twój proces uwalniania od stresu i cierpienia. Zdecydujesz w zależności od swoich potrzeb monitorowanych na bieżąco. Jedno jest pewne - jeśli bardzo tego pragniesz - prędzej czy później swoją wolność od stresu i cierpienia osiągniesz. Poznasz ją po uczuciu głębokiego spokoju, które będzie Ci towarzyszyć niezależnie od okoliczności zewnętrznych.

 

Kim jest Agnieszka Pareto?


Jestem dyplomowanym mediatorem z wieloletnim doświadczeniem we wspieraniu klientów w docieraniu do sedna problemu, budzeniu samoświadomości i nauce uwalniania silnych, niekomfortowych emocji w różnorodnych sytuacjach życiowych.  Z zamiłowania - tropicielka PRAWDZIWYCH przyczyn stresu. Skąd wiem, że prawdziwych? Bo namierzone i zauważone likwidują stres trwale i bez wysiłku, czego nie należy mylić z likwidacją samej sytuacji kojarzonej jako "powodującej stres", a która ten stres i jego podłoże tylko pozwoliła zobaczyć i odczuć - niejako wydobyła na powierzchnię.

 

Prywatnie - jestem “żywym” przykładem samodzielnego trwałego wyleczenia się w prosty i naturalny sposób (bez leków) z migreny oraz wielu chronicznych, kilku uznanych nawet za nieuleczalne, schorzeń, takich jak astma, niedoczynność tarczycy, polipy nosa i zatok, żylaki, choroby autoimmunologiczne, depresja i innych, drogą uwolnienia stłumionych i wypartych emocji. Stres, ból i cierpienie, które towarzyszyły mi przez większość mojego życia, dzięki odkryciu tej zasady, stopniowo zastąpiłam spokojem, komfortem i zdrowiem, a stres przestał “rządzić” w moim życiu i decydować o jego jakości, niezależnie od zewnętrznych okoliczności.

 

W swojej praktyce łączę całe swoje doświadczenie i wiedzę zarówno mediatora jak i tą zdobytą w skutecznym wyjściu z własnych chorób oraz pomocy w tym samym wielu już innym osobom. Jestem przekonana, iż klucz do uzdrowienia siebie i uwolnienia od stresu, bólu i cierpienia - zarówno fizycznego jak i psychicznego - mamy w sobie, a jedyne, czego potrzebujemy, to niewielkiego wsparcia w przypomnieniu sobie jak uwolnić zablokowaną energię i powrocie do swojego naturalnego stanu - bycia osobą w pełni kompetentną do utrzymywania swojego organizmu i życia w stanie równowagi i jej przywracania, kiedy zostaje zachwiana. 

 

Więcej szczegółów o genezie odkrycia tych zasad uzdrawiania oraz o niej samej, jej istocie, minimalistycznej prostocie i naturalności oraz korzyściach, na mojej stronie poświęconej jej konkretnie:

 

https://uzdrawianie-silami-natury.pl/

 

oraz sporo informacji na temat mechanizmów stresu, typowego oraz niestandardowego spojrzenia na przyczyny stresu oraz związanych z nim błędnych przekonań

 

https://www.facebook.com/szczerosc.z.samym.soba

 

 

 

Czym są stres i cierpienie? Skąd wiedzieć, że przechodzisz przez stres i cierpienie?


To napięcie, niepokój i nerwowość odczuwane przez Ciebie w związku z Twoją sytuacją życiową, w której jesteś przekonana(-y), że osoba lub osoby stoją Ci na przeszkodzie w osiągnięciu Twoich celów czy zamierzeń, sytuacja finansowa, choroba, na którą chorujesz czy ból, z powodu którego cierpisz. Innymi słowy - pomimo wysiłku z Twojej strony, żeby pozbyć się stresowej sytuacji, jest Ci ciągle i nadal źle i nie widzisz dla siebie żadnego dobrego wyjścia.

 

Wypróbowała(-e)ś już wszystko, co tylko możliwe, żeby osiągnąć swój cel, ale wszystko na nic. Tkwisz ciągle w tym samym miejscu, a Twoje zdenerwowanie rośnie. Towarzyszy Ci często poczucie bezsilności, bezradności, wyczerpania, osłabienia, zwątpienia, frustracji i beznadziei. W konsekwencji możesz mieć problem z koncentracją, czuć łatwo poirytowanie, obawy, lęk i strach,  rozdrażnienie i/lub mieć inne nieprzyjemne odczucia, może Ci być się trudno zrelaksować i możesz mieć wrażenie, że nic - nawet najbardziej wyszukanego - Cię nie cieszy, możesz mieć problemy ze snem - nie móc spać lub chcieć spać non-stop. Stres i cierpienie mogą się objawiać w wielu rozmaitych postaciach, ale co cechuje je  przede wszystkim to to, że odbierają Ci radość życia i nie pozwalają cieszyć się tym co jest.

 

Co to znaczy proste i naturalne uwalnianie od stresu i cierpienia?


To proces oparty o wiedzę, iż stres i cierpienie odczuwane przez Ciebie tylko w niewielkim stopniu są wywoływane przez sytuację zewnętrzną (osoby, zdarzenia, pieniądze lub ich brak, choroby itp.), w której się znajdujesz i że są to przyczyny wtórne, a ich główne i pierwotne źródło jest “zakopane” głęboko w Twojej nieświadomej części osobowości, w dużej mierze odpowiedzialnej za Twoje decyzje. To Twoje stłumione lub wyparte w przeszłości niekomfortowe emocje (wstyd, poczucie winy, strach itp). Twój umysł "zamiótł je pod dywan", kiedy w przeszłości zinterpretował je jako bolesne i schował je przed Twoją świadomością, żeby Cię przed tym bólem ochronić. Niestety, ta "ochrona", choć niepozbawiona dobrych intencji, zaskutkowała ograniczeniami - i, będąc rozsądnym dorosłym, czasem nie widzisz tego co jest, ale  to, co wydaje Ci się, że jest i - paradoksalnie - stresujesz sie tym i cierpisz, bo "widzisz" nieprawdę, a jesteś przekonana(-y), że to prawda i ten konflikt generuje w Twoim wnętrzu "zgrzyt".  Z istnienia i wpływu na Twoje życie tych ukrytych emocji zazwyczaj nie zdajesz sobie sprawy (przeważnie do ich stłumienia czy wręcz wyparcia doszło w dzieciństwie, czego nie pamiętasz) - to trochę tak jakby ktoś sterował Twoim życiem z wnętrza Ciebie, bez Twojej wiedzy - podobnie jak na Twoje życie wpływa - bez Twojej świadomości - aktywność serca, mózgu czy innych organów wewnętrznych. 

 

Uwolnienie od stresu i cierpienia może się dokonać nie poprzez zlikwidowanie przyczyny zewnętrznej - na którą nie masz wpływu lub jest on ograniczony, ale poprzez dotarcie do Twoich ukrytych emocji, które dają znać o sobie w postaci stresu, który przeżywasz na bieżąco lub choroby - zmaterializowanego w ciele, wypartego ze świadomości emocjonalnego "ładunku".

 

Sam fakt uświadomienia sobie, iż nie musisz "usunąć przeszkody" czy "wygrać z osobą" w sytuacji, z którą się zmagasz, aby poczuć ulgę, spokój i jasność umysłu dla dalszych decyzji, już na tym etapie zwraca Ci część wolności, gdyż mówi, iż to nie od innych, ale od Ciebie zależy jak się czujesz w danych okolicznościach. Proces jako taki jest prosty - wystarczy dotrzeć do własnych uczuć próbujących się "wydostać na powierzchnię" w danej sytuacji, i naturalny - nie wymaga żadnych specjalnych zabiegów, akcesoriów ani niczego, czego nie masz już w sobie.

 

Skontaktowanie się z tymi ukrytymi emocjami, skupienie się na nich i ich uwolnienie (pozwolenie, żeby "wybrzmiały" i się samoistnie wyczerpały), powoduje zmniejszenie lub wręcz całkowite uwolnienie się od stresu i cierpienia związanego z daną sytuacją - często również bólu i cierpienia fizycznego. Zaczynasz CZUĆ zmianę w sobie i zauważasz, że tak naprawdę to ani sytuacja, w której tkwisz ani osoba czy osoby, z którymi masz tę trudną sytuację czy Twoja choroba nie stresują Cię już tak jak poprzednio. Widzisz, iż choć do tej pory obarczałaś(-eś) okoliczności zewnętrzne winą za całe swoje nieszczęście, tak naprawdę mają one tylko niewielki na nie wpływ. Czujesz jakby ktoś zdjął z Ciebie ciężar i zasłonę z oczu. Zaczynasz dostrzegać rozwiązania, które  wcześniej wydawały Ci się niemożliwe lub wręcz dla Ciebie nie istniały.

 

Stres może zniknąć szybko bez wysiłku włożonego w zmianę Twojej zewnętrznej sytuacji i nawet jeśli ona będzie jeszcze trwała do czasu jej rozwiązania, Twój stosunek do niej zmieni się na neutralny i pozbawiony silnych nieprzyjemnych emocji, co zapewni Ci spokojną bazę do podejmowania w jej kwestii optymalnych, wyważonych decyzji. 

 

 

Proste i naturalne uwalnianie od stresu, bólu i cierpienia


Agnieszka Pareto

 

 

WhatsApp

+34 660 082 563

uzdrawianie.silami.natury@gmail.com

KONTAKT

O mnie

Oferta

Cennik

Na czym polegają konsultacje