KONSULTACJE INDYWIDUALNE

online

KLIKNIJ po więcej informacji

KONTAKT

uzdrawianie.silami.natury@gmail.com

kontakt@uzdrawianie-silami-natury.pl

Uzdrawianie siłami natury

Agnieszka Pareto

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Odpowiem najszybciej jak to możliwe i wspólnie ustalimy termin.
Proszę wypełnij wszystkie pola!

 

 


UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ

odpowiem możliwie jak najszybciej i ustalimy termin spotkania


 


Na czym polegają sesje (spotkania indywidualne)?


Ty przedstawiasz swoją sytuację, która przyprawia cię o stres, z rozwiązaniem której masz kłopot, a ja zadaję ci pytania związane z tym co mówisz o swoim problemie. Szukając odpowiedzi na moje pytania zauważasz, że pojawiają się w tobie różne odczucia, myśli, obrazy, wspomnienia i skojarzenia. Nagle wydaje ci się jasne "o co chodzi" - i przestaje cię dziwić dlaczego w codziennym życiu masz jak masz. Nagle się okazuje, że stres powodowało zupełnie co innego niż myślała(e)ś, co kompletnie zmienia stan rzeczy i otwiera cię na zupełnie nowe możliwości.

 


Cennik


Czas trwania sesji - 1,5h. Czasem może się nieznacznie wydłużyć jeśli proces tego wymaga i mamy po obu stronach możliwości czasowe. W cenę wliczona jest możliwość kontaktu mailowego, za pośrednictwem Messengera lub WhatsApp, przez miesiąc od sesji.
 

Cena 1 sesji - 275 zł (lub 60 €)

Pakiet 3 sesji - 750 zł (lub 165 €)

Pakiet 5 sesji - 1,125 zł (lub 248 €)

 


Oferta


Na spotkaniu indywidualnym...

 

Bezzwłocznie zajmiemy się i skupimy na tym, co chcesz osiągnąć (zdrowie czy uwolnienie od jakiegokolwiek rodzaju problemów - często jedno wiąże się z drugim) i opowiesz mi o tym, co - twoim zdaniem, stoi ci na przeszkodzie. W szczerej rozmowie, odpowiadając na moje pytania - uświadomisz sobie, że problemem są twoje własne ograniczające przekonania, nabyte w przeszłości, a nie sytuacja zewnętrzna czy inni ludzie, dzięki czemu zobaczysz, że nie potrzebujesz nikogo ani niczego zmieniać, aby pozbyć się dręczącego cię stresu. 


W wyniku moich pytań i dających ci do myślenia wypowiedzi, zobaczysz swój problem od strony, od której go nigdy widziała(e)ś, co - przynosząc ci wewnętrzny spokój - zmieni twoją świadomość i energię. Zmiana energetyczna zaś (odbierana jako zmiana nastroju, nastawienia, spojrzenia) przyniesie bezwysiłkowe zmiany w twoim życiu.


Kim jest Agnieszka Pareto?


Jestem dyplomowanym mediatorem z doświadczeniem w wyprowadzaniu klientów z systemu przekonań, które doprowadziły do powstania ich problemów oraz dolegliwości i chorób. Za pomocą moich pytań prowokujących ich do spojrzenia na to, co ich dręczy, z innej niż dotąd perspektywy, uświadamiają sobie co naprawdę powodowało ich cierpienie. Świadomość ta zaś zdejmuje z nich ciężar, który dotąd dźwigali i uruchamia proces uzdrawiania.

 

Wspieram innych dzięki temu, czego sama doświadczyłam i na sobie "sprawdziłam", samodzielnie wydostając się z wielu życiowych dramatycznych sytuacji oraz długiej listy chorób, niemalże "nie wstając z kanapy".

 

 


Pomagam klientom w przeróżnych sprawach natury rodzinnej i ogólnie - życiowej uwolnić się w prosty sposób od dręczących problemów i chorób oraz odzyskać radość i zdrowie


W momencie, kiedy pojawia się uświadomienie - automatycznie zmienia się nasza energia i problem znika sam. 

 


Zdrowie i dobre życie są twoim naturalnym stanem i wracają automatycznie, gdy "namierzysz" co rzeczywiście cię gnębi, co - jak się przekonasz - nie jest tym, co wydaje ci się, że cię gnębi


Jak to osiągnąć?

 

W największym skrócie - dotrzeć do rzeczywistej przyczyny twojego cierpienia. Znaleźć powody, dla których nieświadomie wybierasz towarzystwo ludzi, z którymi jest ci źle i generujesz sytuacje, w których jest ci źle. Dzięki uświadomieniu ich sobie - pozbawiasz je mocy kierowania z ukrycia twoim życiem.


Odkryciu tej prawdy towarzyszy uczucie głębokiego spokoju, jakby się trafiło "do domu". Stres znika momentalnie. Zaczynasz podążać za tym, co w sercu - w głębi duszy, uważasz za słuszne, lekko i z radością. Zaczynasz podejmować świadome, służące twojemu dobru, decyzje.

kiedy zaczynasz żyć w zgodzie ze sobą


Agnieszka Pareto

Zdrowie wraca łatwo i bez wysiłku, a problemy znikają

SESJE INDYWIDUALNE

online

 

UMÓW SIĘ - kliknij TU

STRONA GŁÓWNA

O mnie

Oferta

Cennik

Na czym polegają sesje