SESJE INDYWIDUALNE

online

KLIKNIJ po więcej informacji

KONTAKT

uzdrawianie.silami.natury@gmail.com

kontakt@uzdrawianie-silami-natury.pl

Uzdrawianie siłami natury

Agnieszka Pareto

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Odpowiem najszybciej jak to możliwe i wspólnie ustalimy termin.
Proszę wypełnij wszystkie pola!

 

 


UMÓW SIĘ NA SESJĘ INDYWIDUALNĄ ONLINE

odpowiem możliwie jak najszybciej i ustalimy termin spotkania

lub

UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ WSTĘPNĄ PRZED PODJĘCIEM DECYZJI O SESJI

(ustalimy termin rozmowy przez Messenger lub WhatsApp +34 660 082 563)


 


Na czym polegają sesje indywidualne?


Ty przedstawiasz swoją sytuację, która przyprawia cię o stres, z rozwiązaniem której masz kłopot, a ja zadaję ci pytania związane z tym co mówisz o swoim problemie. Szukając odpowiedzi na moje pytania zauważasz, że pojawiają się w tobie różne odczucia, myśli, obrazy, wspomnienia i skojarzenia. Nagle wydaje ci się jasne "o co chodzi" - i zaczynasz dostrzegać dlaczego dotąd podejmowała(e)ś decyzje wbrew sobie, które doprowadziły do chorób i problemów. Zaczynasz postrzegać swoją sytuację w zupełnie nowym świetle i widzieć nowe, korzystne rozwiązania.

 


Cennik


Czas trwania sesji - 1,5h. Czasem może się nieznacznie wydłużyć jeśli proces tego wymaga i mamy po obu stronach możliwości czasowe. W cenę wliczona jest możliwość kontaktu mailowego, za pośrednictwem Messengera lub WhatsApp, przez miesiąc od sesji.
 

Cena 1 sesji - 275 zł (lub 60 €)

Pakiet 3 sesji - 750 zł (lub 165 €)

Pakiet 5 sesji - 1,125 zł (lub 248 €)


Oferta


Na spotkaniu indywidualnym...

 

Bezzwłocznie zajmiemy się i skupimy na tym, co chcesz osiągnąć (zdrowie czy uwolnienie od jakiegokolwiek rodzaju problemów - często jedno wiąże się z drugim) i opowiesz mi o tym, co - twoim zdaniem, stoi ci na przeszkodzie. W szczerej rozmowie, szukając w zakamarkach swojego umysłu odpowiedzi na moje pytania - zobaczysz swoją sytuację w całkiem nowym świetle, co da ci energię do dalszego działania i napełni nowymi pomysłami na rozwiązanie dręczącej sytuacji.

 


Kim jest Agnieszka Pareto?


Jestem dyplomowanym mediatorem z doświadczeniem w pomocy klientom w uzyskiwaniu życia, jakie pragną. Za pomocą moich pytań prowokujących ich do spojrzenia na to, co ich dręczy, z innej niż dotąd perspektywy, odkrywają dlaczego ograniczają się w tym, czego chcą oraz zmuszają do tego, czego nie chcą. Ta wiedza otwiera ich na zupełnie nowe rozwiązania w ich życiu, wprowadzając do niego radość i lekkość. Zyskują nową energię do działania, kiedy przekonują się, że dobra jakość ich życia zależy wyłącznie od nich, a nie od zmiany innych osób, usunięcia zewnętrznej przeszkody czy wykonania jakiejś katorżniczej pracy, przed którą czują opór.

 

Świadomość jak wiele zależy od nich samych, przywraca im poczucie sprawczości we własnym życiu i uruchamia proces uzdrawiania.

 

Wspieram innych korzystając - oprócz doświadczenia zdobytego jako mediator w pracy z klientami - z wiedzy wyniesionej z własnych doświadczeń w samodzielnym rozwiązaniu wielu życiowych dramatycznych sytuacji oraz wyleczenia się z długiej listy chorób i dolegliwości na drodze uwalniania emocji związanych z ograniczającymi przekonaniami.

 


Pomagam klientom w problemach wszelkiej natury w odzyskaniu wolności od przekonań, które nie pozwalają im żyć tak jak chcą i zmuszają do tego, czego nie chcą


Zrozumienie przyczyny problemu (własnego, wewnętrznego, nieuświadomionego motywu postępowania - tzw. przekonania) - automatycznie przynosi spokój i jasność umysłu, a to - w konsekwencji - nowe pomysły do konstruktywnego działania i rozwiązania stresującej kwestii. 

 

Nie doradzam ci niczego, bo to ty sam(a) jesteś ekspertem we własnym życiu i wiesz, co jest dla ciebie najwłaściwsze. Pomagam ci natomiast odnaleźć przeszkody w uzyskaniu tego, czego pragniesz i/lub siły wymuszające na tobie to, czego nie chcesz. 

 

Jeśli borykasz się z problemami, z którymi nijak nie możesz sobie poradzić, a czujesz, że to podejście do ciebie przemawia - skontaktuj się ze mną i umów na sesję >>> KLIKNIJ

 

Jeśli nie masz pewności czy to jest dla ciebie, ale czujesz, że "coś w tym jest" - skontaktuj się ze mną na WhatsApp (mój numer +34 660 082 563) lub poprzez Messenger ("Agnieszka Pareto" do odszukania na Fb) i napisz, że prosisz o wstępną bezpłatną rozmowę. Oddzwonię i chwilę porozmawiamy, żebyś mogła (mógł) się zorientować czy to "twoje klimaty" i aby łatwiej ci było podjąć decyzję. 

 


Zdrowie i dobre życie są naturalnym stanem i wracają automatycznie, kiedy zaczynasz podejmować decyzje zgodne z tym, czego pragniesz i rezygnując z tego, do czego się zmuszasz


 

Jak to osiągnąć?

 

Znaleźć powody, dla których (choć świadomie chcesz jak najlepiej) wybierasz to, czego nie chcesz, kierując się tym co "się powinno", "trzeba", "się musi", i odwrotnie - odmawiając sobie tego, co chcesz i co uważasz za słuszne, gdyż jakiś niewidzialny głos w głowie "mówi ci", że "się nie powinno", "nie można", "tak się nie robi" itp. Sprawdzić czy te "podpowiedzi" to prawda. A jeśli nie - to uwolnić związane z przywiązaniem do tych przekonań emocje i... zacząć działać w zgodzie z sobą i bez poczucia, że się coś robi źle.  

 

Aby odzyskać życie w szczęściu i zdrowiu potrzeba ci odzyskać lekkość i swobodę, które masz wtedy, kiedy jesteś w pełni sobą - czyli masz odwagę wyrażać to, kim naprawdę jesteś - co myślisz, co czujesz, czego pragniesz i czego nie chcesz. Razem poszukamy skąd się bierze to, że na bycie sobą sobie nie pozwalasz - sam(a) sobie czegoś zabraniasz, co jest dla ciebie ważne lub do czego się zmuszasz, czego nie znosisz.

 

Szczerość wobec siebie i "namierzenie" tego, w co nieświadomie wierzysz, że jest prawdziwe, pozwoli uruchomić uzdrawiające siły i zapoczątkować głębokie przemiany ku harmonii, lekkości i obfitości w twoim życiu.

 

Zadając sobie pytania typu: Co mnie zmusza do tego, czego nie chcę, co mnie krzywdzi? Co mnie zmusza do bycia w towarzystwie człowieka, który mnie krzywdzi? Jaka niewidzialna siła każe mi wybierać towarzystwo ludzi, którzy mnie krzywdzą? Co mnie blokuje przed tym, czego pragnę? Co jest moją ukrytą intencją życia poniżej upragnionego standardu? Czym tak naprawdę się kieruję w tej sytuacji? Czy to moje myśli czy myśli kogoś innego? Czy to mi daje radość i szczęście? A jeśli nie to, to co? Czy to jest moja prawda czy cudza, która została mi narzucona? - i tym podobne - otwierasz się na odpowiedzi z głębi siebie. Kiedy odpowiedzi się pojawiają, przychodzi zrozumienie czym się dotąd kierowała(e)ś i skąd wziął się twój problem. Dzięki uświadomieniu sobie swoich własnych ukrytych motywów - pozbawiasz je mocy kierowania twoim życiem z "tylnego siedzenia".


Odkryciu tej prawdy towarzyszy uczucie głębokiego spokoju, jakby się trafiło "do domu". Stres znika momentalnie. Pojawia się jasność umysłu i zaczynasz dostrzegać nowe konstruktywne rozwiązania. Zaczynasz podejmować decyzje służące twojemu dobru bez poczucia, że musisz i że "się powinno" zupełnie coś przeciwnego.

 

kiedy zaczynasz żyć w zgodzie ze sobą


Agnieszka Pareto

Zdrowie wraca łatwo i bez wysiłku, a problemy znikają

SESJE INDYWIDUALNE

online

 

UMÓW SIĘ - kliknij TU

STRONA GŁÓWNA

O mnie

Oferta

Cennik

Na czym polegają sesje