KONTAKT

uzdrawianie.silami.natury@gmail.com

kontakt@uzdrawianie-silami-natury.pl

SESJE INDYWIDUALNE

online

KLIKNIJ po więcej informacji

Uzdrawianie siłami natury

Agnieszka Pareto

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Odpowiem najszybciej jak to możliwe i wspólnie ustalimy termin.
Proszę wypełnij wszystkie pola!

 


UMÓW SIĘ NA SESJĘ INDYWIDUALNĄ ONLINE

odpowiem możliwie jak najszybciej i ustalimy termin spotkania


 


Cennik


Czas trwania sesji - 1,5h. W cenę wliczona jest możliwość kontaktu ze mną - mailowego, za pośrednictwem Messengera lub WhatsApp w przypadku pytań, wątpliwości czy potrzeby doraźnego wsparcia przy rozwiązaniu jakiegoś upartego "supełka". Czasem pomaga jedno dobrze zadane pytanie - pojawia się "ahaa" ; ) i można działać samemu dalej.
 

Cena jednej sesji 1,5 h (90 minut) - 275 zł (lub 60 €) - ta forma wybierana jest głównie dla rozwiązywania pojedynczych problemów czy załatwiania doraźnych, bieżących kwestii.

 

Jeżeli potrzebujesz mojej asysty dłużej, proponuję ci wykupienie pakietu sesji indywidualnych, w korzystniejszej cenie w przeliczeniu na jedną sesję:

 

5 sesji - 1250 zł (lub 270 €) - cena jednej sesji w pakiecie 250 zł

7 sesji - 1575 zł (lub 340 €) - cena jednej sesji w pakiecie 225 zł

10 sesji - 2000 zł (lub 434 €) - cena jednej sesji w pakiecie 200 zł

 

W przypadku ograniczonych możliwości finansowych, zapraszam cię do rozmowy na temat płatności odroczonej, ratalnej czy na zasadach indywidualnych - dostosowanych do twojej konkretnej sytuacji. Jeśli chcesz zacząć pracę jak najszybciej, ale ogranicza cię właśnie taka sytuacja - daj mi o niej znać w formularzu kontaktowym poniżej - poszukamy rozwiązania dogodnego i satysfakcjonującego dla obu stron : ). 


Kim jest Agnieszka Pareto?


Jestem dyplomowanym mediatorem z doświadczeniem we wspieraniu klientów w osiąganiu tego, czego świadomie pragną, pomagając im zejść z drogi kreacji okoliczności, które im nie służą.

 

Uczę innych jak działa ich mechanizm tworzenia rzeczywistości, dzięki czemu z twórców życia, które im nie odpowiada stają się twórcami świadomie realizującymi własne pragnienia dla najwyższego dobra własnego i innych, osiągając sukcesy w dowolnej dziedzinie życia i głęboką satysfakcję. 

 

Powrót na górę strony >>> kliknij tutaj

 


Pomogę ci używać własnej wyobraźni do realizacji jakichkolwiek pragnień 


Pomogę ci przypomnieć sobie jak działa twoja własna wyobraźnia i "mechanizm" zarządzający realizacją pragnień, dzięki czemu zaczniesz tworzyć życie, jakiego chcesz zamiast tego, które ci się nie podoba i ci nie służy. 

 

Jesteś twórcą swojego życia - w najdrobniejszych szczegółach. Aby jednak tworzyć w nim to, na czym ci świadomie zależy - potrzeba ci drobnej kalibracji własnych wrodzonych umiejętności. 

 

Poznaj sam(a) siebie i własne nieograniczone możliwości!

 

Służę wsparciem na tej drodze. Napisz do mnie i umów się na sesję >>> kliknij

UMÓW SIĘ NA SESJĘ ONLINE
kliknij TU

kiedy nauczysz się tak posługiwać własną wyobraźnią, aby przynosiła ci pożądany efekt


 

Osiągniesz to, czego świadomie pragniesz

Sesje indywidualne

online

NOWY ARTYKUŁ NA BLOGU
KLIKNIJ

Zawsze  dostajesz to czego pragniesz