KONTAKT

uzdrawianie.silami.natury@gmail.com

kontakt@uzdrawianie-silami-natury.pl

SESJE INDYWIDUALNE

online

KLIKNIJ po więcej informacji

Uzdrawianie siłami natury

Agnieszka Pareto

Twoje imię
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Odpowiem najszybciej jak to możliwe i wspólnie ustalimy termin.
Proszę wypełnij wszystkie pola!

 


UMÓW SIĘ NA SESJĘ INDYWIDUALNĄ ONLINE

odpowiem możliwie jak najszybciej i ustalimy termin spotkania


 


Cennik


Czas trwania sesji - 1,5h. W cenę wliczona jest możliwość kontaktu ze mną - mailowego lub za pośrednictwem WhatsApp w przypadku pytań, wątpliwości czy potrzeby doraźnego wsparcia przy rozwiązaniu jakiegoś upartego "supełka". Czasem pomaga jedno dobrze zadane pytanie - pojawia się "ahaa" ; ) i można działać samemu dalej.
 

Cena jednej sesji 1,5 h (90 minut) - 275 zł (lub 60 €)

 

Jeżeli potrzebujesz mojej asysty dłużej, proponuję ci wykupienie pakietu sesji indywidualnych, w korzystniejszej cenie w przeliczeniu na jedną sesję:

 

5 sesji - 1250 zł (lub 270 €) - cena jednej sesji w pakiecie 250 zł

7 sesji - 1575 zł (lub 340 €) - cena jednej sesji w pakiecie 225 zł

10 sesji - 2000 zł (lub 434 €) - cena jednej sesji w pakiecie 200 zł

 

W przypadku ograniczonych możliwości finansowych, zapraszam cię do rozmowy na temat płatności odroczonej, ratalnej czy na zasadach indywidualnych - dostosowanych do twojej konkretnej sytuacji. Jeśli chcesz zacząć pracę jak najszybciej, ale ogranicza cię właśnie taka sytuacja - daj mi o niej znać w formularzu kontaktowym poniżej - poszukamy rozwiązania dogodnego i satysfakcjonującego dla obu stron : ). 


Kim jest Agnieszka Pareto?


Jestem dyplomowanym mediatorem z doświadczeniem we wspieraniu klientów w osiąganiu życia, jakie pragną, pomagając im zejść z drogi kreacji okoliczności, które im nie służą.

 

Uczę innych świadomego używania własnego umysłu do tworzenia pożądanej rzeczywistości, dzięki czemu z twórców życia, które im nie odpowiada, stają się twórcami świadomie realizującymi własne pragnienia dla najwyższego dobra własnego i innych, osiągając sukcesy w dowolnej dziedzinie życia i głęboką satysfakcję. 

 

 

Powrót na górę strony >>> kliknij tutaj

 


Nauczę cię jak osiągać bez wysiłku i stresu to na czym ci zależy


Pomogę ci odkryć to co cię blokuje przed łatwą manifestacją tego, czego pragniesz, dzięki czemu zaczniesz tworzyć życie, jakiego chcesz zamiast tego, które ci się nie podoba i ci nie służy. W interesującej rozmowie, dającymi ci do myślenia pytaniami naprowadzę cię na przekonania oparte na lęku i braku (do tych dwóch kategorii można zasadniczo sprowadzić wszystkie blokujące nas przekonania), rezydujące w twoim umyśle, które stanowią mur dzielący cię od tego, co starasz się uzyskać i co ci nie wychodzi pomimo wysiłku i często - cierpienia. Np. orzesz jak wół, a pieniędzy ci nie przybywa, starasz sie jak możesz, a w związku ciągle nie czujesz szczęścia i satysfakcji. Poszukamy razem co w tobie hamuje i nie pozwala ci cieszyć się tym, czego pragniesz. 

 

Jesteś twórcą swojego życia - w najdrobniejszych szczegółach. Aby jednak tworzyć w nim to, czego faktycznie chcesz - potrzeba ci drobnej kalibracji własnych wrodzonych umiejętności i przyjrzenia się temu o czym i w jaki sposób myślisz, bo to twoje myśli dają początek tego co ostatecznie materializuje się w twoim życiu jako "twarde" fakty.

 

Poznaj sam(a) siebie i własne nieograniczone możliwości!

 

Służę wsparciem na tej drodze. Napisz do mnie i umów się na sesję >>> kliknij

UMÓW SIĘ NA SESJĘ ONLINE
kliknij TU

kiedy nauczysz się jak to robić

 

 

Osiągniesz to, czego pragniesz łatwo i bezwysiłkowo

Sesje indywidualne

online