Powrót na górę strony

Dodatkowe owoce USN

Uzdrawianie siłami natury jest tanie

Poprawa urody

Leczone zatoki leczą inne dolegliwości

Korzyści:

Cierpliwość w leczeniu naturalnym zatok przynosi zdrowie

zdrowsze jelita

powrót czucia

gładsza, elastyczna skóra

poprawa wzroku

ENERGIA

SPOKÓJ

NIEZALEŻNOŚĆ od leków

PAMIĘĆ

ZANIKA ASTMA

zdrowe wybory

więcej CZASU, bo nie czekam na leczenie

mniejsze $wydatki$
NIE KUPUJĘ JUŻ LEKÓW

Oczywiście niezupełnie dokładnie “gołym” - z lekkim przymrużeniem tego gołego oka - rzecz jasna, nie byłabym w stanie sobie nim zajrzeć np. do zatok.

Leczenie naturalne polipów przynosi wiele widocznych gołym okiem oraz wyczuwalnych zdrowotnych korzyści.

Korzyści leczenia polipów nosa siłami natury, widoczne gołym okiem 

Uzdrawianie siłami natury

Agnieszka Pareto

Co już zauważyłam

 
Odzyskanie smaku i węchu. 
 
Odzyskanie normalnego, głębokiego, nieprzerwanego snu w nocy. 
 
Usunięcie przez organizm sporych ilości zakażonych bakteryjnie złogów śluzu z zatok oraz oskrzeli w odczuwalny sposób poprawiło i poprawia wszystkie jego funkcje. Zasadniczo poniżej - skutki pośrednie tego zjawiska.
 
Odzyskanie prawie normalnej pracy jelit.
 
Odzyskanie czucia w całym ciele, co skutkuje generalnie samoistnym stopniowym zanikaniem gąbczastej tkanki typu cellulitowego z nóg, ramion, brzucha i pośladków. Miejsca te stają się zdrowsze i gładsze. Skóra jest jędrniejsza i bardziej nawilżona. Paznokcie - nieco twardsze i mocniejsze. Znacząca poprawa kondycji włosów - z suchych i łamliwych na gładsze, bardziej elastyczne. Włosy zaczęły rosnąć w miejscach, gdzie wcześniej była tylko skóra czoła.
 
Wygładzenie i zmniejszenie warstwy skóry na twarzy, narośniętej na wysokości zmienionych chorobowo zatok - wał łuków brwiowych i obszar nad nimi, policzki, nos (nos nieco zmienił kształt i zmniejszył się objętościowo)...
 
Zmniejszenie się worków pod oczami.
 
Znacząca poprawa wzroku.
 
Większy spokój wewnętrzny - bardzo wyraźne obniżenie poziomu istniejącego, nieświadomego napięcia i stresu.
 
Niezależność od leków w przypadku bólu czy duszności, a to pośrednio brak strachu, czyli brak stresu. Nie muszę już koniecznie mieć leków w domu. Niestraszny mi ból głowy, niestraszna mi astma - mój organizm doskonale sobie radzi bez tabletek i wziewów. Zresztą - może za jakiś czas - do czego w końcu zmierzam - po prostu przestanę mieć do nich jakikolwiek powód.
 
Znaczne podniesienie poziomu energii, polepszenie pamięci i zdolności intelektualnych.
 
Dobry kontakt z samą sobą, co dało i daje efekt w postaci zdrowszych wyborów życiowych, witania wyzwań z ciekawością, a nie przygnębieniem i strachem. Zdecydowanie wielkim pozytywem jest to, iż już nie boję się bólu, a to ogromnie dużo mi daje spokoju i optymizmu.
 
Więcej wolnego czasu i energii odzyskanych z czekania w kolejkach do rejestracji do lekarzy, potem do lekarzy, potem czekania na zabieg czy operację. Mniej wydanych pieniędzy na kosztowne leki - więcej w mojej kieszeni.
 

Czego się spodziewam, patrząc na bieżące przesłanki

 
Oczywiście rzeczy podstawowej - bezoperacyjnego i bezlekowego ustąpienia polipów nosa, udrożnienia wszystkich kanałów zatokowych i usunięcie wszystkich zakażonych złogów wydzieliny z zatok. Niektóre ujścia zatok udrożniły się całkowicie, a niektóre jeszcze nie. Ewidentnie jednak wszystko zmierza coraz szybciej w tym kierunku.
 
Wyleczenie astmy poprzez zlikwidowanie jej pośredniej przyczyny - przykurczu mięśni klatki piersiowej i przepony. Czuję jak mięśnie te już teraz inaczej pracują i jaki to ma ogromny wpływ na astmę. Powoli zaczyna się wygaszać, a oskrzela nie reagują już na tak wiele czynników jak kiedyś, skurczem, produkcją wydzieliny i dusznością.
 
Całkowitego zniknięcia ze skóry twarzy obszarów o mocno rozszerzonych porach, znajdujących się na wysokości zakażonych zatok - głównie łuki brwiowe, nos, policzki i podbródek.
 
Uzyskanie poczucia równowagi. Obecnie jeszcze czasem kręci mi się w głowie po wydmuchaniu nosa.
 
W ciągu wielu lat  spędziłam liczne godziny na staniu w kolejkach do rejestracji, tygodnie na czekaniu na wizytę u lekarza i znów kolejne godziny na czekanie  już pod samym gabinetem lekarskim. Wydałam spore kwoty na leki, z towarzyszącą temu świadomością, iż muszę ich używać do końca życia, żeby moja choroba nie wróciła… W moim przypadku nie musi już tak być.

Uzdrawianie siłami natury

Agnieszka Pareto

Moja strona na FB

MOJE INSPIRACJE

KORZYŚCI uzdrawiania siłami natury

MOJA METODA LECZENIA

Warunki konieczne do leczenia

Poprawa jakości życia w wyniku naturalnego leczenia polipów na zatokach

KONTAKT

uzdrawianie.silami.natury@gmail.com

kontakt@uzdrawianie-silami-natury.pl

ENGLISH VERSION