Powrót na górę strony

Dodatkowe owoce USN

Uzdrawianie siłami natury jest tanie

Poprawa urody

Korzyści widoczne gołym okiem

Korzyści:

W uzdrawianiu siłami natury potrzeba umrzeć dla starych idei, żeby móc wyzdrowieć
W uzdrawianiu siłami natury często się idzie przez mgłę, ale nie gubi się drogi
Uzdrawianie siłami natury to inne spojrzenie na siebie samego
Uzdrawianie siłami natury wiedzie nieznaną drogą w znanym kierunku - do zdrowia
Odczuwam wyraźnie, jak bardzo jest wszystko w organizmie ze sobą połączone. Zabrałam się za jedną rzecz, a okazuje się, że “niechcący” prostują się też inne ścieżki, o których nawet bym nie pomyślała.

Wyleczyć polipy w nosie, to wyleczyć astmę, jelita, cellulit, palenie papierosów i inne

Leczone polipy nosa leczą inne dolegliwości, takie jak astma

Astma

Astma, na którą choruję od lat, robi się coraz słabsza, fale duszności coraz mniejsze, a z każdej z nich wychodzę bez problemu bez leków, z odkrztuszoną naturalnie zawartością oskrzeli, czując się po każdej coraz lepiej i oddychając coraz pełniej. Zanim się zabrałam za polipy na zatokach - nie było mowy o wyjściu z ataku astmy bez sterydów. 

 

Chroniczne zaparcia

W zasadzie, gdybym chciała być naprawdę precyzyjna, musiałabym użyć określenia “atonia jelit”, bo taka była diagnoza mojej dolegliwości wydana przez gastrologów. Innymi słowy - brak ruchów perystaltycznych jelit, lub wyraźne ich osłabienie. Dzięki zajęciu się tematem polipów na zatokach, jelita zaczynają dawać znak życia coraz częściej, czuję, że są i że żyją. Ich dobre funkcjonowanie nie jest jeszcze wartością stałą, ale wyraźnie zmierzającą w tym kierunku. Dobrze się z tym czuję.

 

Bóle zębów od zatok

Całe życie co jakiś czas dopadały mnie bóle zębów o nieprawdopodobnej intensywności. Wraz z usunięciem złogów zakażonego śluzu z zatok szczękowych i nie tylko, bóle się skończyły, a zęby zaczęły się czuć i zachowywać normalnie.

 

Przerost tkanki łącznej

Przerost tkanki łącznej m.in. twarzy - nosa, podbródka, policzków, łuków brwiowych. Około 1,5 roku temu, kiedy chwyciłam skórę swojego policzka między dwa palce, była twarda i znacznie grubsza niż teraz. Przy bliższym przyjrzeniu się zobaczyłam, że to wyraźnie przerośnięta tkanka, jakby grubsza skóra w tych miejscach, gdzie pod spodem są zatoki. Dokładnie tak samo na łukach brwiowych i nieco powyżej przestrzeni między brwiami oraz na podbródku. Odkryłam poprzednio, że znajdująca się tam tkanka, po naciśnięciu palcem wygląda prawie jak mozaika. Dzisiaj elementów tej mozaiki jest znacznie mniej - organizm najwyraźniej “wymiata” to, co się tam tworzyło i zalegało.

 

Palenie papierosów

Palenie papierosów (jako choroba i skutek choroby jednocześnie). Wraz z przyzwoleniem na działanie sił natury w moim organizmie, z czasem samoistnie odechciało mi się palić. Uczucie nerwowości, niepokoju, dyskomfortu, ssania i ściskania w okolicy żołądka “wytopiły się” wraz z kolejnymi wytrzymywanymi przeze mnie falami pozornie niezwiązanych objawów fizycznych, po których często następowały psychiczne, emocjonalne. Pozwolenie na ich zadziałanie, poddanie się im i przeczekanie ich zaowocowały coraz mniejszym apetytem na palenie, a w końcu jego zanikiem.

 

Łamliwość włosów, kruchość paznokci

Łamliwość i wypadanie oraz suchość włosów, kruchość i cienkość paznokci. Tak było zanim podjęłam temat uzdrawiania siłami natury. Rosnące dzisiaj włosy są już znacznie lepszej jakości, bardziej elastyczne, o znacznie bardziej odpornych na rozdwajanie końcówkach, nie odpadające po kawałku jak jeszcze 1,5 roku temu. Mogę je teraz łatwiej zapuścić. Poprzednio, co tylko urosło, to odpadło. Po każdym czesaniu widziałam drobne kawałki ułamanych włosów. Zdarza się to jeszcze, ale nie w takim natężeniu. Postęp jest znaczny.

 

Uzdrawianie siłami natury

Agnieszka Pareto

Cellulit

Tkanka tłuszczowa o granulowatej strukturze rozmieszczona była głównie na udach, ramionach oraz wokół części brzusznej ciała, szczególnie na wysokości płuc. W wyniku uzdrawiania siłami natury moje ciało wygląda znacznie zdrowiej, a podskórna tkanka tłuszczowa została rozbita na drobniejsze cząstki, w wyniku czego skóra wygląda gładziej i nie jest bolesna w dotyku, jak to miało miejsce wcześniej.

 

Zatrzymanie wody w organizmie

Poprzednio obserwowałam ciągły stan opuchlizny w dłoniach, stopach, wokół kostek i ogólnie w nogach. Ciało miało ciastowatą strukturę i wyglądało niezdrowo. Obecnie wygląda znacznie lepiej, gdyż poprawiło się krążenie i produkty przemiany materii są usuwane z ciała znacznie sprawniej. Dochodzenie do stanu pełnej równowagi potrwa jeszcze jakiś czas, ale obecne wyniki są znaczące i widoczne.

 

W ciągu wielu lat  spędziłam liczne godziny na staniu w kolejkach do rejestracji, tygodnie na czekaniu na wizytę u lekarza i znów kolejne godziny na czekanie  już pod samym gabinetem lekarskim. Wydałam spore kwoty na leki, z towarzyszącą temu świadomością, iż muszę ich używać do końca życia, żeby moja choroba nie wróciła… W moim przypadku nie musi już tak być.

Uzdrawianie siłami natury

Agnieszka Pareto

Moja strona na FB

MOJE INSPIRACJE

KORZYŚCI uzdrawiania siłami natury

MOJA METODA LECZENIA

Warunki konieczne do leczenia

Poprawa jakości życia w wyniku naturalnego leczenia polipów na zatokach

KONTAKT

uzdrawianie.silami.natury@gmail.com

kontakt@uzdrawianie-silami-natury.pl

ENGLISH VERSION