Powrót na górę strony

WARTO WIEDZIEĆ

Możliwe, że to uniwersalna zasada leczenia?

Z dużym prawdopodobieństwem sądzę, że uzdrawianie siłami natury, które opisuję, to uniwersalna zasada, według której można wyleczyć każdą chorobę.

 

Leczenie polipów nosa wpłynęło na uzdrowienie wielu innych schorzeń 

Dlaczego chcę się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem już teraz, kiedy proces leczenia polipów nosa i zatok jest jeszcze w toku? Bo dzięki temu procesowi samemu w sobie poprawiło mi się zdrowie na wielu innych, niespodziewanych płaszczyznach, stąd mój pomysł, że warto nie czekać i powiedzieć głośno o tych aspektach już dziś.
 

Udostępniam swoje doświadczenia i wnioski z własnego sposobu leczenia, bo myślę, że o nich po prostu, niezależnie od wszystkiego...

 

Nazywam się Agnieszka Pareto, mam 52 lata i przez większość mojego życia chorowałam na polipy nosa i zatok oraz astmę

Decyzja o leczeniu polipów nosa bez leków i operacji

Moja historia chorób doprowadziła mnie do decyzji, że wyleczę się z nich bez pomocy leków, operacji ani żadnych specjalnych zabiegów, ćwiczeń, medytacji czy jakichkolwiek praktyk poza tzw. “normalnym” życiem. Co mnie do tego skłoniło oraz jaki proces myślowy przeszłam, aby podjąć taką decyzję, opisuję na kolejnych zakładkach tej strony. 
 

Polipy nosa i astma są w pełni uleczalne

Uważam, że polipy nosa oraz zatok, wbrew temu, co słyszałam zawsze od lekarzy, są uleczalną chorobą. Mam na myśli “uleczalną” w pełnym tego słowa znaczeniu, czyli taką, w której organizm samodzielnie doprowadza do jej zniknięcia z własnego terenu, bez zewnętrznej ingerencji.
 

Zrozumienie zamiast zwalczania 

Postanowiłam zrozumieć swoją chorobę, odpowiedzieć sobie na pytanie dlaczego ją mam i co robić, czego zaniechać i / lub kim się stać, aby stała się niepotrzebna i pozostawiła mnie w zdrowiu.  Innymi słowy - podjąć z nią swojego rodzaju współpracę, zamiast ją zwalczać.
 
Od momentu mojej decyzji zrozumiałam istotę chorób w ogóle, co je powoduje i co robić, a od czego się powstrzymać, żeby się wyleczyć. Nauczyłam się z praktyki, co działa, a co nie. Mówiąc "działa" - mam na myśli to co przynosi szybkie efekty w postaci dobrego nastroju, energii i jasności umysłu, a to co "nie działa" to wszystko, co powoduje ospałość, ciężki umysł, zaśluzowaie zatok i oskrzeli oraz opuchliznę ciała.
 

O mnie

Uzdrawianie siłami natury

Agnieszka Pareto

W ciągu wielu lat  spędziłam liczne godziny na staniu w kolejkach do rejestracji, tygodnie na czekaniu na wizytę u lekarza i znów kolejne godziny na czekanie  już pod samym gabinetem lekarskim. Wydałam spore kwoty na leki, z towarzyszącą temu świadomością, iż muszę ich używać do końca życia, żeby moja choroba nie wróciła… W moim przypadku nie musi już tak być.

Uzdrawianie siłami natury

Agnieszka Pareto

Moja strona na FB

MOJE INSPIRACJE

KORZYŚCI uzdrawiania siłami natury

MOJA METODA LECZENIA

Warunki konieczne do leczenia

Poprawa jakości życia w wyniku naturalnego leczenia polipów na zatokach

KONTAKT

uzdrawianie.silami.natury@gmail.com

kontakt@uzdrawianie-silami-natury.pl

ENGLISH VERSION