KONSULTACJE INDYWIDUALNE

online

KLIKNIJ po więcej informacji

KONTAKT

uzdrawianie.silami.natury@gmail.com

kontakt@uzdrawianie-silami-natury.pl

Uzdrawianie siłami natury

Agnieszka Pareto

Powrót na górę strony

Agnieszka Pareto


Jestem dyplomowanym mediatorem z wieloletnim doświadczeniem we wspieraniu ludzi w odnajdowaniu źródła mocy w nich samych, czego odkrycie automatycznie przekłada się na szybko zauważalne, bezwysiłkowe i często spektakularne zmiany w ich życiu. Pomagam im w odnajdowaniu przeszkód, z istnienia których i stałego szkodliwego działania w ich życiu nie zdawali sobie sprawy, a które odgradzają ich od zdrowia, radości i obfitości w życiu. Samo uświadomienie sobie przez osobę blokującego zdrowie i inne aspekty jej życia problemu, zdejmuje przysłowiowe "klapki" z jej oczu i otwiera na nieprzebrane możliwości, które wcześniej były dla niej niedostępne.

 

Swoją wiedzę czerpię z wniosków wyciągniętych z własnych przeżyć. Dzięki zarówno moim bolesnym doświadczeniom jak i zachowaniu podczas nich postawy badacza i poszukiwacza prawdziwych przyczyn, udało mi się znaleźć to co działa i przynosi szybkie i namacalne efekty. W stuprocentowej szczerości ze sobą, odkrywając, iż wiele bólu w moim życiu wynikało z nieświadomej wiary w nieprawdę na temat swój i otaczającej rzeczywistości, wpojonej mi niefrasobliwie i w dobrej wierze przez autorytety w moim dzieciństwie - doszłam do pełni zdrowia, sprawności fizycznej i życia spełnionego w każdej możliwej jego dziedzinie.

 

W prosty i naturalny sposób (bez leków) wyleczyłam się samodzielnie z migreny oraz wielu chronicznych, kilku uznanych nawet za nieuleczalne, schorzeń, takich jak astma, niedoczynność tarczycy, żylaki, choroby autoimmunologiczne, depresja, nałóg palenia i innych, drogą uwolnienia zablokowanej energii, co następowało każdorazowo przy uświadamianiu sobie jak jest w zestawieniu z tym o czym byłam przekonana, że jest. Lęk, ból i cierpienie, które towarzyszyły mi przez większość mojego życia, dzięki odkryciu tego prawa, stopniowo zastąpiłam spokojem, komfortem i zdrowiem, a lęk przestał “rządzić” w moim życiu i decydować o jego jakości, niezależnie od zewnętrznych okoliczności.

 

W swojej praktyce łączę całe swoje doświadczenie zdobyte jako mediator oraz ktoś, kto skutecznie i trwale uwolnił się z własnych chorób, a także pomógł w tym samym wielu już innym osobom. Klucz do uzdrowienia siebie i uwolnienia od stresu i chorób mamy w sobie, a jedyne, czego potrzebujemy, to niewielkiego prowadzenia na drodze powrotu do naszego naturalnego stanu - bycia w pełni kompetentnymi w utrzymywaniu swojego organizmu i życia w stanie równowagi i jej przywracaniu, kiedy zostaje zachwiana. 

 

Piszę książki i przewodniki poświęcone zdrowiu oraz artykuły o szerokiej tematyce na moim blogu


Książki


Aby podzielić się moją wiedzą i zdobytym doświadczeniem, piszę książki i przewodniki popularyzujące ten prosty sposób uwalniania się od chorób i życiowych problemów. Powstaje pierwszy cykl książek zatytułowany "Powiedziałam objawom TAK i odzyskałam zdrowie”. Każda pozycja z cyklu będzie poświęcona jednej konkretnej chorobie czy dolegliwości, z której udało mi się całkowicie i trwale wyleczyć. 

 

Pierwsza z nich - "O tym jak naturalnie wyleczyłam się z astmy" już niedługo ukaże się nakładem wydawnictwa KOS - w postaci drukowanej, audiobooka oraz ebooka.

 

Kolejna - "15 minut, które uwolniły mnie na zawsze od palenia" ukaże się nakładem wydawnictwa BORGIS - również w postaci książki papierowej, ebooka oraz audiobooka.

 

Następna, już gotowa, czekająca w kolejce do druku, to m.in. "Migrena - jazda na zaciągniętym hamulcu. O tym jak odblokowałam hamulce w swoim umyśle i naturalnie wyleczyłam się z migreny". W opracowaniu też książki w temacie depresji, defektów urody twarzy i ciała na skutek nieświadomych blokad emocjonalnych, polipów nosa i zatok oraz kilku innych. 

 


Darmowy eBook o leczeniu migreny


Zachęcam do pobierania z mojej strony darmowego ebooka - "Nie lecz migreny, lecz zajmij się człowiekiem, który na nią cierpi". Udostępniam go całkowicie bezpłatnie. Pobranie pliku nie zobowiązuje do niczego w zamian.

 

Książka jest ilustrowana przez moją córkę Maję, aby - oprócz walorów merytorycznych - dostarczała Czytelnikom również wrażeń estetycznych. Dodam, że Maja jest też ilustratorką wszystkich moich pozostałych książek.

 

Mam nadzieję, że już sama lektura ebooka pozbawi bólu głowy niejedną osobę.

 

Link do strony z eBookiem do pobrania - kliknij

 


Przewodniki


Ta forma jest mniej formalna od książki, krótka i bez większych wywodów traktująca bardzo praktycznie o danej kwestii. Podaję w nich oczywiście swoje rozwiązania, które "przetestowałam" na sobie i wiem, że w 100% sprawdziły się w moim osobistym przypadku. Sposoby te działają wedle reguły mówiącej, iż zwolnienie blokady energetycznej i uwolnienie stłumionych emocji prowokuje samoistny powrót organizmu do jego naturalnego stanu, czyli zdrowia, stąd wysokie prawdopodobieństwo, iż zadziałają podobnie jak na mnie na każdego i na każdą chorobę. Polecam je serdecznie.

 

Przewodniki można odnależć w sekcji BIBLIOTECZKA LECZENIA - DARMOWE MATERIAŁY DO POBRANIA z poziomu menu głównego albo kliknąć w poniższy link:

 

Link do sekcji DARMOWYCH MATERIAŁÓW - kliknij

 

Przewodniki są w formie plików PDF. Pobieranie ich jest całkowicie nieodpłatne i do niczego nie zobowiązuje.

 


Blog - artykuły o tematyce zdrowia i kwestii, które mają na nie wpływ


Zapraszam również do czytania artykułów na moim blogu. Poruszam tam kwestie związane ze zdrowiem w bardzo szerokim znaczeniu - począwszy od zdrowia w kontekście czysto fizycznym po wszelkie z nim związki na płaszczyznach osobistych i społecznych. Blog to moje wnioski z obserwacji praw rządzących rzeczywistością i konsekwencji, jakie ponosimy nie znając ich, a podlegając im nieustannie.

 

Blog podzieliłam na kategorie tematyczne, aby łatwiej się Czytelnikom było wśród nich poruszać:

 

Choroby i ich leczenie

Emocje

Relacje międzyludzkie

Przekonania

Nałogi

Efektywne osiąganie celów

Nie bać się nowego

Świadomość społeczna

Używać MOCY,  a nie SIŁY

Bajki - mądrość ukryta w historiach

 

lub

 

WSZYSTKIE ARTYKUŁY w jednym miejscu

 

Serdecznie zachęcam do lektury i dzielenia się swoimi wnioskami. Nastawiam się na konstruktywną dyskusję, a nie na zgadzanie się z moimi opiniami, które zresztą często reprezentują moją ulubioną postawę "adwokata diabła" i prowokowania do kwestionowania utartych, średnio nam służących przekonań.

 

Można do mnie napisać klikając w poniższy link:

 

Link do  formularza kontaktowego - kliknij

 

 

 

Leczenie polipów nosa, leczenie astmy, leczenie cellulitu, leczenie zaparć, leczenie nałogu palenia papierosów

O mnie

Uzdrawianie siłami natury

Agnieszka Pareto