W ciągu wielu lat  spędziłam liczne godziny na staniu w kolejkach do rejestracji, tygodnie na czekaniu na wizytę u lekarza i znów kolejne godziny na czekanie  już pod samym gabinetem lekarskim. Wydałam spore kwoty na leki, z towarzyszącą temu świadomością, iż muszę ich używać do końca życia, żeby moja choroba nie wróciła… W moim przypadku nie musi już tak być.

Uzdrawianie siłami natury

Agnieszka Pareto

KONSULTACJE INDYWIDUALNE

MOJE INSPIRACJE

KORZYŚCI uzdrawiania siłami natury

Moja metoda leczenia

Warunki konieczne do leczenia

+34 660 082 563

Poprawa jakości życia w wyniku naturalnego leczenia polipów na zatokach

KONTAKT

uzdrawianie.silami.natury@gmail.com

kontakt@uzdrawianie-silami-natury.pl

Powrót na górę strony

 

Decyzja o leczeniu polipów nosa bez leków i operacji

Moja historia chorób doprowadziła mnie do decyzji, że wyleczę się z nich bez pomocy leków, operacji ani żadnych specjalnych zabiegów, ćwiczeń, medytacji czy jakichkolwiek praktyk poza tzw. “normalnym” życiem. Co mnie do tego skłoniło oraz jaki proces myślowy przeszłam, aby podjąć taką decyzję, opisuję na kolejnych zakładkach tej strony. 
 

Polipy nosa i astma oraz wiele innych chorób (może wszystkie?) są w pełni uleczalne

Uważam, że polipy nosa oraz zatok, wbrew temu, co słyszałam zawsze od lekarzy, są uleczalną chorobą. Mam na myśli “uleczalną” w pełnym tego słowa znaczeniu, czyli taką, w której organizm samodzielnie doprowadza do jej zniknięcia z własnego terenu, bez zewnętrznej ingerencji.
 

Zrozumienie zamiast zwalczania 

Postanowiłam zrozumieć swoją chorobę, odpowiedzieć sobie na pytanie dlaczego ją mam i co robić, czego zaniechać i / lub kim się stać, aby stała się niepotrzebna i pozostawiła mnie w zdrowiu.  Innymi słowy - podjąć z nią swojego rodzaju współpracę, zamiast ją zwalczać.
 
Od momentu mojej decyzji zrozumiałam istotę chorób w ogóle, co je powoduje i co robić, a od czego się powstrzymać, żeby się wyleczyć. Nauczyłam się z praktyki, co działa, a co nie. Mówiąc "działa" - mam na myśli to co przynosi szybkie efekty w postaci dobrego nastroju, energii i jasności umysłu, a to co "nie działa" to wszystko, co powoduje ospałość, ciężki umysł oraz fale dręczących, uporczywych objawów.
 

Uważam, że to uniwersalna zasada leczenia

Z dużym prawdopodobieństwem sądzę, że uzdrawianie siłami natury, które opisuję, to uniwersalna zasada, według której można wyleczyć każdą chorobę.

 

Leczenie polipów nosa wpłynęło na uzdrowienie wielu innych schorzeń 

Dzięki temu procesowi samemu w sobie poprawiło mi się zdrowie na wielu innych, niespodziewanych płaszczyznach - oprócz polipów wyszłam z wieloletniej depresji, wyleczyła mi się astma, chroniczne zaparcia, przerost skóry na twarzy w rejonie zatok oraz nosa i podbródka, zatrzymanie wody w organizmie, cellulit, niedoczynność tarczycy oraz poprawił wygląd - kształt ciała, twarzy, jakość włosów i paznokci, żeby wymienić tylko kilka z nich. Ponadto przestałam reagować na stres papierosami oraz wysokoprzetworzonym jedzeniem i wprowadzając zdrowy pokarm, uwolniłam ciało i ducha od "zapotrzebowania" na przynoszące krótkofalową ulgę i mające szkodliwe konsekwencje, substancje. Leki stały się niepotrzebne i przestałam ich używać w ogóle.
 


Nazywam się Agnieszka Pareto, z zawodu jestem mediatorem i od wielu lat wspieram innych w w uwalnianiu się od stresu, bólu i cierpienia. Mój upór w docieraniu do sedna problemów i dociekliwość pomogły mi samej wyjść z depresji oraz wyleczyć się z wielu chorób i dolegliwości, uznanych przez lekarzy medycyny konwencjonalnej za nieuleczalne. Odkryłam, obserwując naturę własnego stresu, bólu i cierpienia, iż stres jest wynikiem wewnętrznego konfliktu pomiędzy nieświadomymi dążeniami (zamiarami, intencjami, motywacjami, przekonaniami) a świadomymi pragnieniami i jeśli uda się zlokalizować jego źródło w nas samych, nasz organizm, który ma niezwykłe zdolności do samoregeneracji, sam, przy wsparciu naszej uważności i skupienia, wyprowadzi nas z choroby.

Leczenie polipów nosa, leczenie astmy, leczenie cellulitu, leczenie zaparć, leczenie nałogu palenia papierosów

O mnie

Uzdrawianie siłami natury

Agnieszka Pareto