Powrót na górę strony

Dodatkowe owoce USN

Szersza optyka - symbolika choroby zatok

Uzdrawianie siłami natury jest tanie

Leczone zatoki leczą inne dolegliwości

Korzyści widoczne gołym okiem

Korzyści:
Lepszy wygląd przy leczonych polipach nosa

Poprawa urody - nieplanowany skutek uboczny leczenia polipów na zatokach

Potwierdza się moje całożyciowe przekonanie, że człowiek zdrowy jest zasadniczo dość urodziwy. I nie chodzi tu o jakieś kanony piękna czy urodowe preferencje. Chodzi mi o zwyczajną urodziwość zdrowych, błyszczących włosów, świetlistych oczu, gładkiej skóry, zdrowych zębów i estetycznych paznokci, niekoniecznie tylko świeżo po wyjściu ze studia manicure, elastycznego, dobrej jakości ciała i naturalnej, proporcjonalnej sylwetki.

Nigdy nie byłam ani nie jestem pięknością, natomiast zauważyłam, że w trakcie leczenia polipów na zatokach zaczęłam lepiej wyglądać, jak na moje osobiste standardy. “Lepiej” niż w zaawansowanej fazie choroby. “Lepiej”, czyli po prostu zdrowiej! Daleko mi jeszcze do wyglądu zakodowanego w mojej “matrycy”, ja jednak jestem bardzo zadowolona już dzisiaj, również dlatego, iż jest to efekt, na który kompletnie nie liczyłam, a właściwie wcześniej ani przez chwilę o nim nie pomyślałam. Kiedy zaczynałam moje leczenie, myślałam tylko o tym, że ja po prostu chcę móc normalnie oddychać. Kto by tam w takiej sytuacji zwracał uwagę na wygląd... Ale jeśli już zmiany na lepsze w wyglądzie są, to mimo iż pojawiły się nieproszone, to są bardzo mile widziane.
Nie było to celem, i nawet o tym nie myślałam, więc tym bardziej cieszy, kiedy zauważam zmiany na lepsze we własnym wyglądzie...

człowiek zdrowy jest piękny w naturalny sposób

włosy

Włosy o zdrowszej strukturze. Dawniej - odłamywały się na końcach krótszymi i dłuższymi odcinkami. Nie byłam ich w stanie zapuścić, bo same się w ten sposób skracały. Widzę, że teraz rosną razem, nie gubiąc już aż tak długości. 

Niegdyś były suche, sianowate, matowe. To co wyrasta z mojej głowy obecnie, to włos dość błyszczący, elastyczny, o zdrowszej, odporniejszej końcówce. 

Tkanka podskórna na udach, brzuchu, tylnej części ramion zmienia powoli strukturę na bardziej ścisłą, bardziej zwięzłą i znacznie gładszą. Dotychczas była tam tkanka typu cellulit tłuszczowy, a obecnie, po ujęciu fałdu skóry w dwa palce, widzę mniej gruzełkowatą strukturę, bardziej “drobnoziarnistą”. Nie czuję również w tych miejscach bolesnego dyskomfortu. Ogólnie ciało już teraz jest bardziej proporcjonalne, o wyraźnie poprawionej jakości.

jakość ciała

Znika deformacja wynikła z opuchniętych tkanek nad chorymi zatokami oraz tkanka łączna, która narosła na skutek braku przepływu energii i płynów w tych miejscach. Owal twarzy staje się wyrazistszy niż był do tej pory.

Znika stopniowo napięcie twarzy. Rysy łagodnieją. Twarz jest bardziej miękka, sympatyczniejsza w odbiorze. 

Skóra z nieco wiotkiej stała się bardziej jędrna i elastyczna.

twarz

Uzdrawianie siłami natury
Agnieszka Matysiak 
W ciągu wielu lat  spędziłam liczne godziny na staniu w kolejkach do rejestracji, tygodnie na czekaniu na wizytę u lekarza i znów kolejne godziny na czekanie  już pod samym gabinetem lekarskim. Wydałam spore kwoty na leki , z towarzyszącą temu świadomością, iż muszę ich używać do końca życia, żeby moja choroba nie wróciła… W moim przypadku nie musi już tak być.
Nie udostępniam mojego dziennika na stronie, ale zainteresowanym osobom, na życzenie, mogę go przesłać w formie pliku pdf - nieodpłatnie, zaktualizowanego na dzień wysłania.
Agnieszka Matysiak 
Uzdrawianie siłami natury

MOJE INSPIRACJE

Symbolika chorób zatok

Korzyści uzdrawiania siłami natury

Największe wyzwania w uzdrawianiu

Jak konkretnie zaczęłam?

3 bazowe założenia USN

Poprawa jakości życia w wyniku naturalnego leczenia polipów na zatokach

KONTAKT

uzdrawianie.silami.natury@gmail.com

kontakt@uzdrawianie-silami-natury.pl

ENGLISH VERSION