Powrót na górę strony

Dodatkowe owoce USN

Uzdrawianie siłami natury jest tanie

Leczone zatoki leczą inne dolegliwości

Korzyści widoczne gołym okiem

Korzyści:
Lepszy wygląd przy leczonych polipach nosa

Poprawa urody - nieplanowany skutek uboczny leczenia polipów nosa

Nie było to celem, i nawet o tym nie myślałam, więc tym bardziej cieszy, kiedy zauważam zmiany na lepsze we własnym wyglądzie...

włosy

Włosy o zdrowszej strukturze. Dawniej - odłamywały się na końcach krótszymi i dłuższymi odcinkami. Nie byłam ich w stanie zapuścić, bo same się w ten sposób skracały. Widzę, że teraz rosną razem, nie gubiąc już aż tak długości. 

Przed leczeniem naturalnym polipów nosa były suche, sianowate, matowe. To co wyrasta z mojej głowy obecnie, to włos dość błyszczący, elastyczny, o zdrowszej, odporniejszej końcówce. 

Tkanka podskórna na udach, brzuchu, tylnej części ramion zmienia powoli strukturę na bardziej ścisłą, bardziej zwięzłą i znacznie gładszą. Dotychczas była tam tkanka typu cellulit tłuszczowy, a obecnie, po ujęciu fałdu skóry w dwa palce, widzę mniej gruzełkowatą strukturę, bardziej “drobnoziarnistą”. Nie czuję również w tych miejscach bolesnego dyskomfortu. Ogólnie ciało już teraz jest bardziej proporcjonalne, o wyraźnie poprawionej jakości.

jakość ciała

Znika deformacja wynikła z opuchniętych tkanek nad chorymi zatokami oraz tkanka łączna, która narosła na skutek braku przepływu energii i płynów w tych miejscach. Owal twarzy staje się wyrazistszy niż był do tej pory.

Znika stopniowo napięcie twarzy. Rysy łagodnieją. Twarz jest bardziej miękka, sympatyczniejsza w odbiorze. 

Skóra z nieco wiotkiej stała się bardziej jędrna i elastyczna.

twarz

Uzdrawianie siłami natury

Agnieszka Pareto

Człowiek zdrowy jest piękny w naturalny sposób

Potwierdza się moje całożyciowe przekonanie, że człowiek zdrowy jest zasadniczo dość urodziwy. I nie chodzi tu o jakieś kanony piękna czy urodowe preferencje. Chodzi mi o zwyczajną urodziwość zdrowych, błyszczących włosów, świetlistych oczu, gładkiej skóry, zdrowych zębów i estetycznych paznokci, niekoniecznie tylko świeżo po wyjściu ze studia manicure, elastycznego, dobrej jakości ciała i naturalnej, proporcjonalnej sylwetki.
 
 
Nigdy nie byłam ani nie jestem pięknością, natomiast zauważyłam, że w trakcie leczenia polipów nosa zaczęłam lepiej wyglądać, jak na moje osobiste standardy. “Lepiej” niż w zaawansowanej fazie choroby. “Lepiej”, czyli po prostu zdrowiej! Daleko mi jeszcze do wyglądu zakodowanego w mojej “matrycy”, ja jednak jestem bardzo zadowolona już dzisiaj, również dlatego, iż jest to efekt, na który kompletnie nie liczyłam, a właściwie wcześniej ani przez chwilę o nim nie pomyślałam. Kiedy zaczynałam moje leczenie, myślałam tylko o tym, że ja po prostu chcę móc normalnie oddychać. Kto by tam w takiej sytuacji zwracał uwagę na wygląd... Ale jeśli już zmiany na lepsze w wyglądzie są, to mimo iż pojawiły się nieproszone, to są bardzo mile widziane.
 
W ciągu wielu lat  spędziłam liczne godziny na staniu w kolejkach do rejestracji, tygodnie na czekaniu na wizytę u lekarza i znów kolejne godziny na czekanie  już pod samym gabinetem lekarskim. Wydałam spore kwoty na leki, z towarzyszącą temu świadomością, iż muszę ich używać do końca życia, żeby moja choroba nie wróciła… W moim przypadku nie musi już tak być.

Uzdrawianie siłami natury

Agnieszka Pareto

Moja strona na FB

MOJE INSPIRACJE

KORZYŚCI uzdrawiania siłami natury

MOJA METODA LECZENIA

Warunki konieczne do leczenia

Poprawa jakości życia w wyniku naturalnego leczenia polipów na zatokach

KONTAKT

uzdrawianie.silami.natury@gmail.com

kontakt@uzdrawianie-silami-natury.pl

ENGLISH VERSION