Powrót na górę strony

Dodatkowe owoce USN

Uzdrawianie siłami natury jest tanie

Poprawa urody

Leczone zatoki leczą inne dolegliwości

Korzyści widoczne gołym okiem

Korzyści:

Formą niskiego kosztu uzdrawiania polipów nosa siłami natury jest również jego prostota. Natura sama zajmuje się wysoce skomplikowanymi procesami leczenia, a ja tym, co jest w tej kwestii w mojej kompetencji - bardzo prostym i zwyczajnym życiem oraz poddawaniem się jej rytmowi.

Nie rezygnując specjalnie z niczego, co lubię robić, jeść czy pić, odnotowuję każdego dnia zmiany na lepsze w swoim zdrowiu, nie potrzebując się zastanawiać nad doborem dobrego specjalisty, ustalaniem terminów wizyt, oczekiwaniem na termin kolejnej operacji czy zabiegu, angażując swoją myśl czy i do kiedy wystarczy mi kolejny lek, a co, jeśli nie, zwłaszcza w dobie niepewności koniunktury w związku z pandemią koronawirusa. Mam "na pokładzie" własnego lekarza i pielęgniarkę w jednym, i zespół ten idealnie dobiera parametry leczenia i monitoruje mnie 24/7. Teraz, kiedy już po latach błędów w komunikacji rozumiem jego język, wiem zasadniczo, jak się stosować do jego zaleceń. Zresztą, nawet jeśli w danym momencie nie wiem, bólem czy dusznością skłania mnie do pełnej obecności i skupienia - i wtedy powoli się dowiaduję, o co mu chodziło i którędy mam dalej iść.

Prostota leczenia

Ogromną zaletą leczenia polipów nosa siłami natury jest jego zerowy koszt. Natura jest bogata i daje w nieskończonej obfitości, nie biorąc nic w zamian.

Leczę polipy nosa, nie ponosząc żadnych kosztów. Prowadzę stosunkowo normalne życie, ograniczone jedynie poprzez mniej lub bardziej uciążliwe objawy, z czasem zresztą coraz łagodniejsze. W porównaniu do czasów, kiedy stosowałam leki na obkurczenie polipów nosa, komfort oddychania jest oczywiście mniejszy. Ten typ leczenia, gdy choroba jest w zaawansowanym stadium, wymaga hartu ducha i cierpliwości. Gratyfikacja jest zdecydowanie odroczona, choć pewnie w różnym stopniu dla różnych osób. To jedyny minus, jaki widzę, ale patrząc na cały pakiet - stosunkowo niewielki.

Zerowy koszt leczenia

Natura sama "odwala" za mnie robotę i nie oczekuje zapłaty.

Uzdrawianie polipów nosa siłami natury jest tanie

Uzdrawianie siłami natury

Agnieszka Pareto

W ciągu wielu lat  spędziłam liczne godziny na staniu w kolejkach do rejestracji, tygodnie na czekaniu na wizytę u lekarza i znów kolejne godziny na czekanie  już pod samym gabinetem lekarskim. Wydałam spore kwoty na leki, z towarzyszącą temu świadomością, iż muszę ich używać do końca życia, żeby moja choroba nie wróciła… W moim przypadku nie musi już tak być.

Uzdrawianie siłami natury

Agnieszka Pareto

Moja strona na FB

MOJE INSPIRACJE

KORZYŚCI uzdrawiania siłami natury

MOJA METODA LECZENIA

Warunki konieczne do leczenia

Poprawa jakości życia w wyniku naturalnego leczenia polipów na zatokach

KONTAKT

uzdrawianie.silami.natury@gmail.com

kontakt@uzdrawianie-silami-natury.pl

ENGLISH VERSION