W ciągu wielu lat  spędziłam liczne godziny na staniu w kolejkach do rejestracji, tygodnie na czekaniu na wizytę u lekarza i znów kolejne godziny na czekanie  już pod samym gabinetem lekarskim. Wydałam spore kwoty na leki, z towarzyszącą temu świadomością, iż muszę ich używać do końca życia, żeby moja choroba nie wróciła… W moim przypadku nie musi już tak być.

Uzdrawianie siłami natury

Agnieszka Pareto

KONSULTACJE INDYWIDUALNE

MOJE INSPIRACJE

KORZYŚCI uzdrawiania siłami natury

Moja metoda leczenia

Warunki konieczne do leczenia

+34 660 082 563

Poprawa jakości życia w wyniku naturalnego leczenia polipów na zatokach

KONTAKT

uzdrawianie.silami.natury@gmail.com

kontakt@uzdrawianie-silami-natury.pl

Powrót na górę strony

Dodatkowe owoce USN

Uzdrawianie siłami natury jest tanie

Poprawa urody

Leczone zatoki leczą inne dolegliwości

Korzyści widoczne gołym okiem


KORZYŚCI

 

Zerowy koszt leczenia

Ogromną zaletą udrawiania siłami natury jest jego zerowy koszt. Natura jest bogata i daje w nieskończonej obfitości, nie biorąc nic w zamian.
 

Wyleczyłam się, nie ponosząc żadnych kosztów "leczenia". Prowadziłam stosunkowo normalne życie, ograniczone jedynie poprzez mniej lub bardziej uciążliwe objawy, z czasem zresztą coraz łagodniejsze. W porównaniu do czasów, kiedy stosowałam leki na obkurczenie polipów nosa, komfort oddychania był oczywiście mniejszy. Ten typ leczenia, gdy choroba jest w zaawansowanym stadium, wymaga hartu ducha i cierpliwości. Gratyfikacja jest zdecydowanie odroczona, choć pewnie w różnym stopniu dla różnych osób. To jedyny minus, jaki widzę, ale patrząc na cały pakiet - stosunkowo niewielki.

 

Prostota leczenia

Formą niskiego kosztu uzdrawiania siłami natury jest również jego prostota. Natura sama zajmuje się wysoce skomplikowanymi procesami leczenia, a pacjent tym, co jest w tej kwestii w jego kompetencji - bardzo prostym i zwyczajnym życiem oraz poddawaniem się jej rytmowi.
 
 

Nie rezygnując specjalnie z niczego, co lubiłam robić, jeść czy pić (poza produktami nasilającymi stan zapalny w organizmie), odnotowywałam każdego dnia zmiany na lepsze w swoim zdrowiu, nie potrzebując się zastanawiać nad doborem dobrego specjalisty, ustalaniem terminów wizyt, oczekiwaniem na termin kolejnej operacji czy zabiegu, angażując swoją myśl czy i do kiedy wystarczy mi kolejny lek, a co, jeśli nie, zwłaszcza w dobie niepewności koniunktury w związku z pandemią koronawirusa. Miałam "na pokładzie" własnego lekarza i pielęgniarkę w jednym, i zespół ten idealnie dobierał parametry leczenia i monitorował mnie 24/7. Teraz, kiedy już po latach błędów w komunikacji rozumiem jego język, wiem  jak się stosować do jego zaleceń, żeby stan zdrowia utrzymać. 

 


 

Leczenie polipów nosa, leczenie astmy, leczenie cellulitu, leczenie zaparć, leczenie nałogu palenia papierosów

Uzdrawianie siłami natury jest tanie

Uzdrawianie siłami natury

Agnieszka Pareto