Powrót na górę strony

Dodatkowe owoce USN

Szersza optyka - symbolika choroby zatok

Uzdrawianie siłami natury jest tanie

Poprawa urody

Leczone zatoki leczą inne dolegliwości

Korzyści widoczne gołym okiem

Korzyści:
Prostota i efektywność zarazem, to przejaw mojej ulubionej zasady Pareto. Nie rezygnując specjalnie z niczego, co lubię robić, jeść czy pić, odnotowuję każdego dnia zmiany na lepsze w swoim zdrowiu, nie potrzebując się zastanawiać nad doborem dobrego specjalisty, ustalaniem terminów wizyt, oczekiwaniem na termin kolejnej operacji czy zabiegu, angażując swoją myśl czy i do kiedy wystarczy mi kolejny lek, a co, jeśli nie, zwłaszcza w dobie niepewności koniunktury w związku z pandemią koronawirusa. Mam "na pokładzie" własnego lekarza i pielęgniarkę w jednym, i zespół ten idealnie dobiera parametry leczenia i monitoruje mnie 24/7. Teraz, kiedy już po latach błędów w komunikacji rozumiem jego język, wiem zasadniczo, jak się stosować do jego zaleceń. Zresztą, nawet jeśli w danym momencie nie wiem, bólem czy dusznością skłania mnie do pełnej obecności i skupienia - i wtedy powoli się dowiaduję, o co mu chodziło i którędy mam dalej iść.

Formą niskiego kosztu uzdrawiania siłami natury jest również jego prostota. Natura sama zajmuje się wysoce skomplikowanymi procesami leczenia, a ja tym, co jest w tej kwestii w mojej kompetencji - bardzo prostym i zwyczajnym życiem oraz poddawaniem się jej rytmowi.

Leczę się, nie ponosząc żadnych kosztów leczenia. Prowadzę stosunkowo normalne życie, ograniczone jedynie poprzez mniej lub bardziej uciążliwe objawy, z czasem zreszta coraz łagodniejsze. W porównaniu do czasów, kiedy stosowałam leki na obkurczenie polipów w nosie, komfort oddychania jest oczywiście mniejszy. Ten typ leczenia, gdy choroba jest w zaawansowanym stadium, wymaga hartu ducha i cierpliwości. Gratyfikacja jest zdecydowanie odroczona, choć pewnie w różnym stopniu dla różnych osób. To jedyny minus, jaki widzę, ale patrząc na cały pakiet - stosunkowo niewielki.

Ogromną zaletą leczenia polipów na zatokach siłami natury jest jego zerowy koszt. Natura jest bogata i daje w nieskończonej obfitości, nie biorąc nic w zamian.

Natura sama "odwala" za mnie robotę i nie oczekuje zapłaty.

Uzdrawianie siłami natury jest tanie

Uzdrawianie siłami natury
Agnieszka Matysiak 
W ciągu wielu lat  spędziłam liczne godziny na staniu w kolejkach do rejestracji, tygodnie na czekaniu na wizytę u lekarza i znów kolejne godziny na czekanie  już pod samym gabinetem lekarskim. Wydałam spore kwoty na leki , z towarzyszącą temu świadomością, iż muszę ich używać do końca życia, żeby moja choroba nie wróciła… W moim przypadku nie musi już tak być.
Nie udostępniam mojego dziennika na stronie, ale zainteresowanym osobom, na życzenie, mogę go przesłać w formie pliku pdf - nieodpłatnie, zaktualizowanego na dzień wysłania.
Agnieszka Matysiak 
Uzdrawianie siłami natury

MOJE INSPIRACJE

Symbolika chorób zatok

Korzyści uzdrawiania siłami natury

Największe wyzwania w uzdrawianiu

Jak konkretnie zaczęłam?

3 bazowe założenia USN

Poprawa jakości życia w wyniku naturalnego leczenia polipów na zatokach

KONTAKT

uzdrawianie.silami.natury@gmail.com

kontakt@uzdrawianie-silami-natury.pl

ENGLISH VERSION